'... a kávém hideg, türelmem kevés és a szociális életem belefér a zsebembe.'

Hova lett fél év?

2016/07/24. - írta: születettszülö

Huh, elég régen nem volt bejegyzés. Pedig készültem. Akartam írni Miliről, akartam írni Nadinról és akartam írni magamról is. Hát, most ennek ellenére írok egy összefoglalót, aztán ha lesz időm, akkor talán megírom, amiket terveztem. Mint látszik, időm nem sok van. Folynak a napok, rettentően…

Tovább Szólj hozzá!
süti beállítások módosítása